Marko Turkalj slavio na 3. GKCW Open Karting Slalomu

„Zanimljivo i zabavno iskustvo, staza i elementi“, rekao je pobjednik Turkalj, koji je s vremenom 3:31.87 slavio ispred Ivana Medveda i Matije Korena. U utrci je sudjelovalo šest vozača, a žestoka borba se vodila do posljednjeg čunja.

U nedjelju, 1. rujna 2024. godine, ljubitelji kartinga su na krovu Westgate Cityja uživali u trećoj utrci GKCW Open Karting Slalom, koja se održala u organizaciji GoKart Centra West. U vrlo uzbudljivoj utrci pobijedio je Marko Turkalj ispred Ivana Medveda i Matije Korena.

U utrci je sudjelovalo šest vozača: Marko Turkalj, Matija Koren, Bruno Krznar, Stella Bogadi, Ivan Medved i Edi Rogina. Svi su pokazali iznimnu snalažljivost, brzinu i preciznost, što je ovaj događaj učinilo posebno interesantnim.

Već nakon prvog posebnog ispita postalo je jasno da će drugi ispit biti ključan za konačni poredak. Na kraju utrke, prvo mjesto uvjerljivo je osvojio Marko Turkalj sa sjajnim vremenom od 3:31.87. Borba za drugo mjesto bila je izuzetno tijesna, a Ivan Medved je osvojio srebro s vremenom od 3:39.51. Nevjerojatno mala razlika od samo 0,05 sekundi odlučila je o trećem mjestu, koje je pripalo Matiji Korenu s vremenom od 3:39.56.

„Zanimljivo i zabavno iskustvo, staza i elementi“, rekao pobjednik 3. utrke GKCW Open Karting Slaloma Marko Turkalj.

Sljedeća utrka u seriji GKCW Open Karting Slalom održat će se na istom mjestu, na krovu Westgatea, 22. rujna 2024. godine. Očekujemo još više uzbuđenja i nevjerojatnih vožnji u ovoj zanimljivoj disciplini.

U napetoj završnici 3. Prvenstva Hrvatske u karting slalomu slavio Buben ispred Vuraića
Krov Westgate Cityja je u subotu ponovno bio užaren zbog 3. Prvenstva Hrvatske u karting slalomu na kojem je nastupilo 15 vozača i vozačica, a neizvjesna borba Bubena i Vuraića obilježila je utrku.
3. GKCW Open Karting Slalom na krovu Westgatea 1.9.2024.
Rezervirajte nedjelju za odlazak u GoKart Centar te pokažite svoje vještine i osvojite prestižnu titulu prvaka. Prijave za starije od 18 godina su do 28.8.2024. do kraja dana.
Popusti na online vouchere!
GoKart Centar West sa ponosom nudi online prodaju vouchera!

Sada možete jednostavno kupiti poklon vouchere za uzbudljive karting vožnje direktno sa našeg weba. Kako bismo zajedno proslavili ovaj veliki trenutak, nudimo posebne popuste od 10, 20 i 30% na vouchere kupljene online. Iskoristite sjajnu priliku i obradujte sebe ili svoje najdraže nezaboravnim doživljajem po sniženim cijenama. Kupite voucher i uživajte u vožnji uz popust koji se ne propušta!

Požurite, ponuda traje ograničeno vrijeme!

Racing Panda Team

Pridružite se AK Racing Panda timu i postanite dio karting zajednice! Bez obzira jeste li početnik ili iskusni vozač, naš klub nudi profesionalne treninge, uzbudljiva natjecanja i priliku da se družite, putujete i natječete uz najbolje vozače. Učlanite se danas i započnite svoju trkaću avanturu s nama!